Xpredator X1 White

XPredator X1 White Edition to obudowa standardu ATX o zaawansowanej technicznie konstrukcji. Przedni panel jest dość prosty i oferuje miejsce na trzy napędy 5,25″. Pod tymi slotami mieści się pozostała część wykonana z siatki Mesh, dzięki której wentylatory umieszczone na froncie mogą sprawnie zasysać świeże powietrze do chłodzenia dysków twardych. Bardzo dobre wrażenie wizualne oddaje raczej górna część obudowy. Na topie znajdziemy panel wyposażony w zewnętrzne porty USB 3.0, wejście i wyjście audio, a także pokrętło do regulacji prędkości wentylatora.

Wnętrze obudowy jest białe ( z czarnymi dodatkami stanowiącymi elementy montażowe) i oferuje miejsce na sześć dysków twardych 3,5″ lub 2,5″. Tacka płyty głównej posiada wyżłobiony otwór ułatwiający montaż chłodzenia CPU. W celu optymalnego chłodzenia zainstalowano dwa wentylatory o średnicy 120mm. Istnieje możliwość rozbudowania systemu chłodzenia o kolejne dwa wiatraki 140mm oraz jeden 120mm (opcjonalnie).

Maksymalna długość karty graficznej nie może przekraczać 400mm. Zasilacz ATX montowany jest w dolnej części i posiada dodatkowy slot na pobieranie świeżego powietrza. W tylnej części znajdziemy także otwory przygotowane pod chłodzenie cieczą.

Link do strony produktowej: http://aerocool.com.pl/?page_id=590